2019 Yılında Oynayabileceğiniz En İyi Çiftlik Oyunları

Gerçek hayat çiftçiliği her zaman romantik bir yüzüğe sahipti, ancak çiftçiliğin gerçekliği çok daha az eğlenceli. Bu nedenle, bitki yetiştirme ve hayvan yetiştirme dürtüsünüz varsa, bir domuz yetiştiriciliği yapmaktan ziyade bir çiftçilik oyunu oynamaktan daha iyidir!

İşte bu tarımsal kaşıntıyı tırmalamak için dört tarım oyunu.

1. Idle Farming Empire

Eğer bir çiftliği yönetmek istiyorsan ama ilgilenmen gereken şeyler de varsa, Idle Farming Empire’ı dene. Uzun süre kullanılmadığı zamanları teşvik eden bir tür boşta oyun.

Tarım Oyunları Boşta

Idle Farming Empire, bu türü, çalışırken ya da uyurken üretebileceğiniz ve para kazanabileceğiniz çiftçilik dünyasına götürür. Mobil veriler sizin için bir sorunsa, İnternet bağlantısı olmadan da oynatılabilir.

Mevcut: Android, iOS

2. Farmville 2

Eğer Facebook Superstar’ın Farmville adlı bir hayranıysanız, Farmville 2’nin mobil dünyada ilk kez sahneye çıkmasından memnun olacaksınız.

Tarım Oyunları Farmville

Farmville 2, kendi başınıza veya arkadaşlarınızla oynamanıza izin vererek sosyal geçmişini korur. Çiftliğinizi optimize etmek için tanıdığınız insanlar arasında bile işlem yapabilirsiniz. Bu oyunda çiftlik ve bahçeyle uğraşacak çok şey var ve uygulama mağazasında Farmville ile ilgili diğer oyunlar bile var!

Mevcut: Android, iOS

3. Stardew Vadisi

O zamandan beri akla gelebilecek her oyun platformuna kanatlarını yayan uyuyan bir hit olan Stardew Valley, belirli bir alanı doldurmak için serbest bırakıldı. Tarım ve kasaba halkıyla etkileşime odaklanan efsanevi Harvest Moon oyunlarından ilham alıyor.

Tarım Oyunları Stardew

Stardew Vadisi bu dengeyi korurken, aynı zamanda çiftçilik türünde kendi dönüşünü de sağlar. Mevsimlik ürünler, hayvancılık ve kuşları tarlalarınızdan uzak tutarak eski bir ihtişamını eski ihtişamına geri getirmekle görevlisiniz. Yakındaki köy, bazıları bile çıkabileceğiniz unutulmaz karakterlerle dolu!

Hepsinden iyisi, Stardew Valley PC ve Switch’de çevrimiçi olarak oynanabilir ve gelecekte diğer konsollara çok oyunculu eklenir. Bu, ekin ekme ve para kazanma araçlarını elinize almak için üç taneye kadar eklemenizi sağlar.

Mevcut: Windows, Mac, Linux, PS4, Xbox One, Nintendo Anahtarı, PS Vita, Android, iOS

4. Tarım Simülatörü 2019

Belki de çizgi film y, tuhaf tarım deneyimleri hakkında çok hevesli değilsindir. Belki biraz daha gerçekçi bir şeyler istersiniz. Eğer bu sizseniz, Farming Simulator 2019’dan daha gerçekçi olamazsınız.

Tarım Oyunları Simülatörü

Farming Simulator isminin iddia ettiği şeyi yapar. Gerçek çiftçilik sürecini alır ve çiftçilerin oynaması için bir oyuna dönüşür. Traktörleri, ağaççıkları sürdürebilir ve hatta patlayan çiftliğinden kâr etmeye çalışırken atlara binebilirsin.

Farming Simulator ayrıca çok oyunculu bir arkadaş. 16 çiftçiyi bir sunucuya sığdırabilir ve çiftçilik sürecini hızlandırmak için birlikte çalışabilirsiniz. Bu nedenle, arkadaşlarınızla paylaşabileceğiniz daha gerçekçi bir tarım deneyimi arıyorsanız, kesinlikle tercih ettiğiniz bir oyundur.

Mevcut: Windows, Mac, PS4, Xbox One

Tarımda Zarar Yok

Oynamak için bir tarım oyunu arıyorsanız, sizin için uygun bir seçim var. İster sosyal bir telefon oyunu ister yarı gerçekçi bir simülatör istersiniz, sizin için bir şey var.

En çok hangi oyunu seviyorsun? Bize aşağıda bildirin.

Yorum yapın