2019 En İyi Mac Antivirüs – MacOS için en iyi Virüs Koruması

Nasıl Test Ettik?

Mac masaüstü ve dizüstü bilgisayarlar için en iyi antivirüs bulmak için, kullanım kolaylığı, arayüz ve performans etkisini değerlendiririz. Aynı üzerindeki her AV programı yüklü Retina Display ile Geç 2013 MacBook Pro, macOS 10.12 Sierra çalışan. 2,6 GHz Intel Core i7 işlemciye sahipti ve 512 GB SSD’de depolanan 8 GB RAM ve 70 GB veriye sahipti.

Biz çok her antivirüs ürün bizim dizüstü bilgisayarın performansını nasıl etkilediğini dayalı kendi testlerini gerçekleştirdik. Bunu yapmak için, bir e-tablodaki 20.000 ad ve adresle eşleşen özel OpenOffice benchmarkımızı kullandık. Dizüstü bilgisayar arka planda sayıları kısarken, hızlı bir tarama ve tam bir tarama yapmanın ne kadar sürdüğünü ölçtük.

DAHA: İyi Antivirüs Yazılımı ve Uygulamaları

Her programın kullanımının ne kadar kolay olduğunu ve sunduğu faydalı ekstra özelliklerin sayısını (ücretsiz eklenti yazılımı dahil) değerlendirdik. Her paket kötü amaçlı yazılım durdurma de ne kadar etkili ölçmek için, biz, AV-Comparatives, benzer iyi-yürüttüğü diğer testlerden AV-Test, Almanya’da bir iyi kabul bağımsız ürün test laboratuvarı tarafından yapılan değerlendirmelerde sonuçlarını ve sonuçları kullanılan Avusturya’daki saygın şirket.

Mac’ler için en iyi antivirüs programı

Bitdefender 2020

(Resim kredisi: Bitdefender)

1. Mac için Bitdefender Antivirus

Mac’ler için en iyi antivirüs programı: hafif, hızlı, güçlü ve kullanımı kolay

Yorum yapın